Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Özgüm Gümrük Müşavirliği yarım asırı aşan tecrübeli kadrosuyla Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık konularında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz tarafından,  AB Gümrük ve Dış Ticaret uygulamalarını eşzamanlı olarak izlenmekte ve bu anlamda meydana gelen gelişmeler Türk Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatına paralel olarak anında sistemimize entegre edilmektedir.
 
Çözüm ortağı olabilme amacıyla kurgulanmış ve hayata geçirilen tüm süreçlerimizde Özgüm Gümrük olarak sürekli iyileştirme çabası ile çalışanları için vazgeçilmez bir işletme, müşterileri için vazgeçilmez bir paydaş ve etkileşim içinde bulunduğu tüm çevre birimleri için de vazgeçilmez bir unsur olabilmek temel amacımızdır.
 
Bu amaçla Hızlı büyüyen, gelişen ülkemizin tüm dış ticaret faaliyetlerinde  rol oynayan kurumlarla ilişkilerimizi sürdürülebilir kılmak, şubeleştiğimiz her ilde hem mevcut hem de hedef müşterilerimize konusunda uzman arkadaşlarımızla gümrükleme hizmetleri veren bir örnek kurum olmak üzere çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.